درمان شلی و افتادگی پوست (لیفتینگ)


لیفتینگ پوست

درمان با تکنولوژی رادیوفرکانس تأثیر قابل ملاحظه ای بر سفت کردن پوست و رفع چین و چروک ها دارد.

این روش از طریق انتقال انرژی حرارتی به لایه های میانی و تحتانی پوست موجب تحریک کلاژن سازی می شود.
مقبولیت این روش به سبب هدایت انرژی به لایه های زیرین بدون آسیب رساندن به مناطق سطحی پوست می باشد.

در مجموع اثرات متعاقب این روش به میزان روش های قدیمی جراحی نیست اما در عوض بیمار از عوارض جراحی نیز در امان بوده و بلافاصله پس از جلسه درمانی به سرکار خود باز می گردد.

کاهش چین و چروک ها

به دنبال بالا رفتن سن، ساختار پوست تغییر یافته و خاصیت کشسانی خود را از دست می دهد که می تواند منجر به چروک روی سطح پوست شود. تکنولوژی رادیوفرکانس در نهایت ایمنی موجب انتقال حرارت به لایه های زیرین شده و با کلاژن سازی متأثر از آن باعث کاهش خطوط پوستی شده، ظاهری صاف تر به آن می دهد. در کنار این روش، استفاده از تکنولوژی IPL به صورت متناوب و در مابین جلسات می تواند تأثیر مثبتی به روند کلاژن سازی گذاشته و سبب شفافیت بیشتر پوست شود.

تعداد جلسات درمانی بستگی کامل به میزان چروک ها دارد اما به طور معمول یکدوره درمانی حدود 6 جلسه به طول می انجامد.
این روش، برخلاف روش های جراحی، درد و ناراحتی به همراه نداشته فقط مختصری گرما طی جلسه درمانی توسط بیمار حس می شود که به هیچ وجه آزاردهنده نیست.
اثرات درمانی حدود یکماه پس از شروع جلسات نمایان می شود که البته با ادامه روند کلاژن سازی، این اثرات به مرور پیشرفت می کند.

سفت کردن پوست

این روش می تواند بر روی صورت، گردن، قفسه سینه و شکم انجام شود.

در اینجا نیز با استفاده از رادیوفرکانس و با مکانیسم انتقال حرارت و بهبود خون رسانی، نه  تنها رشته های قدیمی کلاژن سفت تر و کشیده تر می شوند بلکه رشته های جدیدکلاژن ساخته می شود. در این کلینیک علاوه بر رادیوفرکانس به طور همزمان از تکنولوژی لیزر کم توان و غلتک های مکشی استفاده می شود که با اثر تحریک کنندگی مضاعف و نیز انتقال مؤثرتر انرژی به مناطق هدف، تأثیر فزاینده ای بر این فرایند داشته و نهایتاً باعث می شود تا موضع تحت درمان تا حد قابل ملاحظه ای به حالت سابق خود باز گردد.

افزایش سن، لاغری به دنبال رژیم های غذایی و یا با کمک دستگاه ها، زایمان مکرر و ... عوامل مختلفی هستند که موجب شلی و افتادگی پوست در نواحی مختلف از جمله صورت، بازوها، شکم و ران می شوند.

تلفیق روش های فوق می تواند به نحو مؤثری در اصلاح شکل ظاهری و برطرف ساختن شلی ها شده، روحیه از دست رفته را به بیمار بازگرداند.

 

 

 

 

 

 

درمان شلی و افتادگی پوست (لیفتینگ)
بازگشت به لیست خدمات چاقی موضعی